Září 2005

TIE Bomber

29. září 2005 v 21:20 | Dargnon |  StarWars <-> Galaxies
TIE Bomber

Článek je určen pro server starwarsgalaxies.wz.cz. Dargnonův průvodce vesmírnými plavidly Star Wars Galaxies - díl 3. - TIE Bomber. Informace by měly být aktuální k 29.9.2005. Profil plavidla bude dále aktualizován/opravován. Opravy prosím pište do komentářů! Zdroje jsou uvedeny dole.


In-Game Info
TIE Bomber je spolu s Interceptorem určen pro pokročilé stíhací piloty Impéria. Zatímco Interceptor je určen přímo pro vybojování nadvlády ve vesmíru, Bomber má poněkud konkrétnější poslání. Je proto důležité dobře rozhodnout pro jakou misi ho zvolit - likvidace korvety nebo jiného většího plavidla, případně využití jeho silných zbraňových systémů k rozdrcení slabého nepřátelského stíhače.

Příběh PlanetSide

28. září 2005 v 1:08 | Dargnon |  Překlady
Příběh PlanetSide
...další z našich možných osudů, tentokrát z této MMOFPS jsem pro vás zjednodušeně přeložil podle originálu ze stránky planetside.station.sony.com .

Cesta na Auraxis

Stále si říkáme lidé, ale jsme jimi vůbec?


1. Únik z klece

Lidstvo se složitě a pomalu probojovávalo pryč ze své rodné klece - ze Země. Až po dlouhé době se podařilo založit kolonie na jiných planetách solárního systému. Poté sice proběhlo několik absolutně beznadějných pokusů o dálkový průzkum pomocí generačních lodí (*1), ale kontakt s nimi byl již dávno ztracen a ani pomocí nejmodernějších teleskopů nemáme žádné důkazy o jejich úspěchu či zániku. Zdálo se, že vzdálené hvězdy jsou lidstvu zapovězeny.

PlanetSide Galerie #1

28. září 2005 v 0:02 | Dargnon |  MMO news + articles
A máme tu půlnoc a to je ta pravá chvilka na první tématickou galerii, takže jí postnu i když jí ještě nemám hotovou :) Ale půlnoc je jen jedna denně (a to ještě v noci!) takže si jí musíme vážit. Obrázky zde budou během hodinky.

Seznam vesmírných plavidel

25. září 2005 v 14:55 | Dargnon |  StarWars <-> Galaxies
Popis vesmírných lodí - Úvod a SEZNAM

Dargnonův průvodce vesmírnými plavidly Star Wars Galaxies, díl 1.Tento seriál je určen pro web starwarsgalaxies.wz.cz
V tomto seriálu vás seznámím se všemi vesmírnými plavidly na které narazíte v MMORPG Star Wars Galaxies. Každý díl seriálu se bude zabývat jednou lodí.

Z-95 Headhunter

25. září 2005 v 14:37 | Dargnon |  StarWars <-> Galaxies
Z-95 Headhunter

Dargnonův průvodce vesmírnými plavidly Star Wars Galaxies - 2 - Headhunter. Informace by měly být aktuální k 1.8.2005. Profil plavidla bude dále aktualizován/opravován. Tento seriál je určen pro web starwarsgalaxies.wz.cz

In-Game Info
Model s kterým se jako začínající Povstalecký pilot setkáte je nejnovější Z-95-AF4 (Assault Fighter 4). Je vybaven hyperpohonem, generátorem štítů (?) a pancéřováním. Motor má čtyři trysky a křídla lze přepnout do útočné pozice (jako u X-Wingu). Právě na jejich koncích jsou umístěny spřažené blastery.

PS - seznámení

24. září 2005 v 1:20 | Darg |  MMO news + articles
PlanetSide je starší MMOFPS s RPG, taktickými a bojovo-simulačními prvky. Stovky hráčů se utkávají na virtuálních bojištích a jako nejrůzněji vybavení pěšáci, posádky tanků nebo piloti bojují o nadvládu na rozlehlých kontinentech/planetách..

Úvod

21. září 2005 v 20:54 | Darg |  DARVIZ MAIN
Blog je tvořen ve FireFoxu 1.0.6 za pomoci Photoshopu, Malování a Poznámkového bloku.
"Tak jsem právě zaregistroval a lehce poupravil tento blog. Adresa myslím ujde, tak doufám že podobné to bude i s obsahem. Zaměření je jasné - virtualita - a to hlavně online PC hry.
Zatím si ještě pohraju s designem a postupně začnu přidávat content. Doufám že mi blogovej systém bude stačit, ale zatim tenle blog vypadá solidně. Udělat si celou stránku sám... se mi nechce."