PlanetSide Galerie #1

28. září 2005 v 0:02 | Dargnon |  MMO news + articles
A máme tu půlnoc a to je ta pravá chvilka na první tématickou galerii, takže jí postnu i když jí ještě nemám hotovou :) Ale půlnoc je jen jedna denně (a to ještě v noci!) takže si jí musíme vážit. Obrázky zde budou během hodinky.

Všechny obrázky jsou jinak přístupné přes "galerie" napravo v menu ale tohle se trošku liší, a to právě tím tématem...
Warpgate / Wormhole / Červí Díra
Stabilizovaná červí díra s vybudovanou "bránou". Brána je ona "železná" konstrukce pod kterou se nachází kruhový štít. Samotná díra je uprostřed brány.
A zde už se nacházíme pod vnějším štítem brány. Spolu s námi zde jsou jednotky Nového Konglomerátu s pár tanky, stíhačkami a bombardéry. Když vstoupíte do modrého "světla" uprostřed, nastane proces přesunu. Kam se přemístíte záleží na druhu brány - jsou brány jednoduché z místa A na místo B a zpátky, ale také univerzální propojené do sítě. V tom případě si na globální mapě vyberete cílovou bránu.
NC-ský Vanguard, strážní věž v pozadí a hlavně vojenská báze pod kontrolou Terranské Republiky. Všimněte si silového pole v bráně - brání nepřátelským obrněným jednotkám ve vjezdu.
Terranské jednotky brání klíčový úsek základny. Všimněte si mohutných MAX zbrojí. Voják v MAX armoru je podstatně odolnější a má specializované zbraně, ale je pomalejší a nemůže se opravovat, léčit, pokládat miny, měnit zbraně, používat granáty atd. Efektivní využití MAXe je tedy týmová záležitost a žádné brutální sólování. Prostě PlanetSide.
A nakonec se podívejte na Mag-ridera. Tenhle tank vydržel dvě a půl hodiny bojů! Nakonec jsem ho nechal rozložit. Taky musím pochválit střelce - MiRReiKa. Dvoumístní obrněnci jsou další důležitý týmový faktor v PS - nestačí to umět, musíte navíc umět si sehnat druhého co to umí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama