PS - seznámení

24. září 2005 v 1:20 | Darg |  MMO news + articles
PlanetSide je starší MMOFPS s RPG, taktickými a bojovo-simulačními prvky. Stovky hráčů se utkávají na virtuálních bojištích a jako nejrůzněji vybavení pěšáci, posádky tanků nebo piloti bojují o nadvládu na rozlehlých kontinentech/planetách..

Svět PlanetSide (PS) má samozřejmě svůj příběh. Podstatné je, že jsou zde tři znepřátelené strany - Terran Republic (TR, červení)), New Conglomerate (NC, modro-žlutí) a Vanu Sovereignty (VS, fialoví).

PS patří k SOE a bohužel v jeho repertoáru nezaujímá příliš dobré místo. Herní gigant na tento titul poněkud "zapomíná" a věnuje se spíše propagaci hlavních produktů - EQ2 a SWG. Proto také vznikla následující stránka která nahrazuje neschopnost oficiální propagace a vysvětluje jak si lze zahrát trial a jak lze hru jednoduše zakoupit online - MarcoPolo Planetside Ad.

Protože je to pravá MMO která nikdy nekončí a stále je vylepšována, vyžaduje jako ostatní hry tohoto druhu platby. U PlanetSide je to slušných $12.99 za měsíc nebo rovnou $21.99 za SOE All Access na měsíc (zahrnuje EQ2, SWG, EQ, PS a menší hry).

více informací později...
Odkazy
PříběhMapa, strategieBojTechnická stránka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama