Z-95 Headhunter

25. září 2005 v 14:37 | Dargnon |  StarWars <-> Galaxies
Z-95 Headhunter

Dargnonův průvodce vesmírnými plavidly Star Wars Galaxies - 2 - Headhunter. Informace by měly být aktuální k 1.8.2005. Profil plavidla bude dále aktualizován/opravován. Tento seriál je určen pro web starwarsgalaxies.wz.cz

In-Game Info
Model s kterým se jako začínající Povstalecký pilot setkáte je nejnovější Z-95-AF4 (Assault Fighter 4). Je vybaven hyperpohonem, generátorem štítů (?) a pancéřováním. Motor má čtyři trysky a křídla lze přepnout do útočné pozice (jako u X-Wingu). Právě na jejich koncích jsou umístěny spřažené blastery.

Z-95-AF4

Pilotní skill: Novice Alliance Pilot
Výrobní skill: XXX
Výroba: 5k surovin
Mass: ~12k
Zbraňové sloty: 1
Odpalovače střel: 1
Tah: 0.95
Akcelerace: 50
Decelerace: 50
Pitch (nahoru/dolu): 600
Yaw (zatáčení): 600
Roll (rotace podle trupu): 300

"Heavy 95" je modifikovaná verze kterou také může pilovat začátečník. Vyznačuje se "hranami" podél trupu které umožňují lepší odvádění tepla a instalaci objemnějších komponent. Tato varianta vyžaduje také značné množství "asteroid resources".

Heavy Z-95

Pilotní skill: Novice Alliance Pilot
Výrobní skill: M. Shipwright
Výroba: 50k surovin
Mass: ~95k
Zbraňové sloty: 1
Odpalovače střel: 1
Tah: 0.95
Akcelerace: 50
Decelerace: 50
Pitch (nahoru/dolu): 600
Yaw (zatáčení): 600
Roll (rotace podle trupu): 300

Painting - Texture kits

Jedná se o povstalecký stroj, takže si ho pilot může pomalovat jak chce. Možností je 6 + 2 nové s RotW.

Beyond The Game

Jedná se o vesmírného veterána. Je to starý stíhač, který ale stále využívá mnoho pilotů. Setkáte se s ním u pirátů, planetárních obran a také - u začínajících pilotů Povstalecké Aliance. Protože Rebelie má nedostatek pilotů ale solidní finanční prostředky, povýší pilot docela rychle na modely Y-Wing nebo X-Wing. Na povstalecký Z-95 tedy narazíte buďto v tréninkovém prostoru, nebo jen při nějaké méně důležité hlídkové / doprovodné patrole, případně jako podporu / zálohu při akci primárních úderných jednotek.

Výbava a schopnosti tohoto stroje odpovídají jeho věku. Ve své době to byl nejlepší lehký stíhač disponující velkou rychlostí, ovladatelností a solidní výzbrojí / pancéřováním. První série byly zaměřeny na atmosférický boj - stroj byl v atmosféře rychlejší a obratnější. Vzhledem ke svým rozměrům nebyl vybaven vlastním hyperpohonem. Na ten narazíme až u modernizovaných, pozdních sérií Z-95s nebo Rebelských Z-95t.

S Headhunterem se nesetkáte v žádné z šesti Epizod. Je to jen škoda. Někam do čtvrté epizody by se určitě hodil. Byl vyvinut ve spolupráci společností Incom Industries a Subpro Corporation. Jeho podobnost pozdějšímu X-Wingu není náhodná.

Model Z-95s je stadardně vybaven dvěma spřaženými blastery, nebo spřaženými lasery a dvojicí "concussion missile launchers".¨

Povstalecká Aliance také využívá modifikaci Z-95XT k tréninkovým nebo transportním účelům.

Jednou z nejnovějších modifikací je Z-95-AF4 obsažený ve hře.

Beyond Star Wars

Headhunter se poprvé objevil v knize "Han Solo at Star's End" (1979, Brian Daley). Jako druhá a hlavní obrazová prezentace tohoto modelu později posloužila stará skica X-Wingu od Joe Johnstona.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama