AO: Lost Eden interview

15. října 2005 v 19:51 | Dargnon |  MMO news + articles
novinka pro MMORPG.cz

Anarchy Online od Funcomu je již sice starší, ale stále velice živá. Nyní byla <b>prodloužena verze zadarmo až do roku 2007.</b> Je to vlastně takový velice obsáhlý trial který dovoluje hrát základní hru po neomezenou dobu, tedy téměř. Neobsahuje ale novější přídavky ke hře a navíc je v něm zakomponován <b>systém in-game reklamy</b>. Funcom si ale pochvaluje že zájem hráčů o FREE verzi je veliký, reklamu snáší dobře a dobré procento těchto nováčků později přechází k placené verzi která je již plnohodnotná a bez reklamy.

Anarchy Online Game Director Morten Byom zodpovídá Gamecloudu otázky ohledně nejnovějšího připravovaného expansionu <b>zaměřeného na PvP - Anarchy Online: Lost Eden</b>. Datadisk bude obsahovat řadu PvP prvků včetně nových zón, vozidel, výzkumného systému a celkově obsahu na vyšší grafické úrovni.

<i>Gamecloud: Jaké další přídavky a vylepšení přinese Lost Eden?

Morten Byom - Lost Eden bude obsahovat několik nových systémů které umožní hráči dělat nové věci. Bude zde nový systém vozidel použitelných v boji. V rámci tohoto systému hráči budou moci nasednout a kontrolovat řadu válečných strojů neboli "Mechů" jak se jím také říká. Ti se potom mohou s devastující silou zapojit do bitev. Hráči také budou moci budovat strážní věže které budou moci ovládat a zajistit tak těžkou obranu když to situace bude vyžadovat. Bude zde nový výzkumný systém který hráčům umožní zkoumat nové technologie a ability použitelné k vylepšení hráčských postav. Tento revoluční výzkumný systém umožní hráčům spolupracovat tím že spojí své zdroje aby dosáhli cíle. Udržet si náskok při výzkumu nových technologií je klíčové pro zajištění nadvlády strany za kterou bojujete.</i>

Interview na Gamecloud http://www.gamecloud.com/article.php?article_id=1847
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama