City of Villains - 4 novinky

8. října 2005 v 13:56 | Dargnon |  MMO news + articles
novinka pro MMORPG.czBrute Archetype - Na oficiální stránce si můžete přečíst popis dalšího "povolání" - Bruta. To aby jste věděli za koho v tomto "městě padouchů" hrát, nebo komu se raději vyhnout.

Bruti žijí pro boj a vy jako jeden z nich, se také budete vyžívat v boji tváří tvář. Se silnými, ofensivními Power Sety určenými ke způsobování bolesti a odolnou obranou schopnou takovou bolest vydržet, budete ten nejlepší v boji na blízko. Dlouhé boje vás jen více navztekají, a čím víc vzteklí jste, tím tvrdší vaše útoky budou. Váš Vztek stoupá když útočíte a někdo útočí na vás, a váš základní damage je rychle násoben. Tato unikátní kombinace schopností znamená že se rychle a agresivně vrháte do boje...

City of Villains Vault - Vault Network spustili další Vault, tentokrát určený jak pro běžící City of Heroes, tak pro připravované City of Villains. Hráči a zájemci o tyto hry by si tuto stránku měli rychle uložit do oblíbených.

Fileplanet Beta Key - Fileplanet nabízí svým předplatitelům další výhodu - tentokrát se jedná o možnost rezervovat si Beta Key pro beta test City of Villains běžící ve dnech 14 až 16 října.

Dva nové screenshoty - Jak už to tak bývá, mmorpg.com přináší dva unikátní screenshoty z CoV.

CoV/CoH Vault

Brute

Beta

Screeny
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama