D&D: Stormreach - Město na Zádech Obrů

15. října 2005 v 19:52 | Dargnon |  MMO news + articles
novinka pro MMORPG.cz

Nový "Muttonheadův Designérský Deník" na oficiální stránce Dungeons & Dragons Online se zabývá městem Stormreach a jeho vytvářením.

Svět v kterém je DnDO: Stormreach zasazeno (Eberron) není klasické fantasy, tedy není to středověká evropa. Je to originální svět s vlastními kulturami, a tak se autoři rozhodli isnpirovat rozličnými kulturami z naší matičky Země - Indiány, Mongoly, Aztéky, Afričany... a na virtuálním papíře se tak začal rodit Stormreach, "město postavené na zádech obrů."

"Stormreach popisujeme jako veliké pohraniční město postavané mezi ruinami prastaré kultury Obrů, která vyhynula před tisíciletími. Aby jsme dosáhli žádaného efektu, rozhodl jsem se inspirovat se svými zkušenosti ze života v New Yorku. NY je stále stavěn a přestavován, takže zde často uvidíte novou, moderní budovu postavenou na/mezi staršími budovami. Tak vznikají zajímavé kombinace architektonických stylů a město působí dojmem že je vybudováno z několika vrstev."

Jaký je historický podklad tohoto města? Co v něm naleznete? A jak vlastně takové město vypadá? Nemusíte do New Yorku ani čekat na vydání DnD, stačí nahlédnout do galerie přiložené k tomuto článku.

Článek http://www.ddo.com/index.php?page_id=66&pagebuilder[module]=article&pagebuilder[display_item]=115

Galerie - koncepty http://www.ddo.com/index.php?page_id=72
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama