Dark and Light - 2 novinky

15. října 2005 v 19:45 | Darg |  MMO news + articles
novinka pro MMORPG.cz

Fan interview - Stratics vyslechl dva fandy Dark and Light, Blacksave a Stone-serapha. Jaký je jejich názor na tuto připravovanou MMO?

Anageth: Když poprvé vstoupíš do hry, co jako první vyzkoušíš a proč?

Blacksac: To je dobrá otázka. Mám srdce objevitele, takže jako první si začnu prohlížet prostředí. Možná si vyhlédnu nějakou horu nebo moře na obzoru a vydám se tam. Doufám že celý ten Svět budu poznávat zatímco budu cestovat, hnán touhou objevovat nová místa. Takže jako jednu z prvních věcí se pustím do průzkumu, mapování, ochočování zvěře a dalších zajímavých věcí.

Anageth: Bez jaké konkrétní herní možnosti by jsi nepřežil?

Stone-seraph: Musím říct že je to politika a vlastnictví půdy. Myslím, že jakmile se do té hry ponoříte, tak právě rozšiřování a obrana vašeho území bude to o co v téhle hře půjde.

Oficiální Bestiář: The Rancho - Rancho je pozemní zvíře, masožravé, velké jako mohutný člověk. Můžete je nalézt na náhorních plošinách, vysoko na stráních hor. Žijí ve smečkách s vedoucím párem. Jsou přátelští a lze se k nim přiblížit. Mohou být poměrně lehce ochočeni a jsou věrní dokud je o ně dobře postaráno. Pokud jsou napadeni, stává se z nich silný oponent.

Toto mohutné zvíře je velice silné a odolné. Dokáže cestovat na dlouhé vzdálenosti i v tvrdých podmínkách, například v horách. Vzhledem ke své síle je ale pomalejší než jiní mounti.

Co dodat, snad jen připomenu že Dark and Light vychází 5.11.2005 a nám nezbývá než doufat že bude spuštěn také trial. Také by mělo být možné zakoupit digitální download.

The Rancho http://www.darkandlight.net/article.php3?id_article=1326

Článek na stratics http://www.stratics.com/content/portals/dnl/content/interviews/mmorpg.php

obrazek http://www.darkandlight.net/images/bestiaire/ranchos.jpg
na http://www.darkandlight.net/images/bestiaire/rancho.jpg

obrazek http://www.stratics.com/content/portals/dnl/images/dnl08a.jpg
na http://www.stratics.com/content/portals/dnl/images/dnl08.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama