EQ2: DoF - 3x review

22. října 2005 v 18:56 | Dargnon |  MMO news + articles
novinka pro MMORPG.cz

Hned tři nová review na Desert of Flames udělují tomuto datadisku výborné hodnocení. Konkrétně DoF obrželo 90% od Boomtownu, 80% od GameSpy a 76% od GameSpotu.

Desert of Flames je první expansion pro "prioritu" SOE - EverQuest II. Vydání obsáhlého a solidního expansionu po méně než roce od vydání hry je jistě úspěchem. Je to další důkaz maximální snahy vývojářů tuto hru zlepšit - běžné patche v EQ2 probíhají několikrát týdně a přidávání herního obsahu je časté a pravidelné (včetně příběhových Adventure Packů - miniexpansionů - orientovaných na sólo hru).

Na expansionu DoF si recenzenti vychvalují jeho rozsáhlost, kvalitu obsahu a další vylepšení špičkové 3D grafiky příštích let. Zvýšení levelu na 60 klasicky potěší všechny hráče, nové velice povedené zóny zvyšují průměr hry, zábavné přídavky jako lezení po skalách, PvE/PvP arény, město rozdělené mezi tři frakce a rozdělaný PvP systém poskytnou zábavu na další desítky hodin.

Ale právě nedodělanost PvP - nejistý koncept dodatečně začleňující tento combat systém do hry a s tím související změny a modifikace celého bojového systému - hře poněkud ubírá. Uvidíme zda bylo rozhodnutí vývojářů PvP kvůli poptávce mezi hráči dodatečně přidat šťastné, nebo zda ohrozí jejich jinak PvE orientovanou fantasy týmovou MMORPG.

Boomtown http://rpg.boomtown.net/en_uk/articles/art.view.php?id=9590

GameSpy http://pc.gamespy.com/pc/everquest-ii-desert-of-flames/660009p1.html

GameSpot http://www.gamespot.com/pc/rpg/everquestiidesertofflames/review.html?sid=6136327
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama