Erotická MMO určená pro ženy

5. října 2005 v 23:43 | Dargnon |  MMO news + articles
novinka pro MMORPG.cz

NextGeneration přináší informace o MMO "Spend The Night" vyvíjené studiem Republik. Bude se jednat o eroticky zaměřenou MMO určenou pouze pro dospělé a hlavně - pro tu něžnější část dospělé populace. Právě ženy jsou podle vývojářů neprávem opomíjeny při vývoji her. Jsou prostě "jen" jiné a muži vývojáři tyto odlišnosti obvykle řeší prostě tak, že je neřeší.

Podle odborných studií dávají ženy přednost opravdové "akci" a pocitu že se "toho účastní" před tupým zíráním na pornofilm. A právě tato hra jim má umožnit podniknout přesně to po čem touží - interaktivní erotické zážitky.

Spend The Night bude obsahovat bohatý výběr vzhledu vaší postavy, možnost někam zajít, někoho najít, a někam s ním odejít... celý milostný zážitek ovšem budete mít celou dobu pod kontrolou. Konečně tedy hra kde nebudou streotypní ability jako "Fireball, Mind Blast...." ale asi něco značně odlišného. Hra také bude nabízet určitou formu vývoje vaší postavy - čím déle ji budete hrát, tím zkušenější vaše postava bude.

Samozřejmostí musí být vynikající grafika, pořádná reklama a spousta ochránců morálky protestujících proti takové hře. Ta zatím zůstávala "úspěšně skryta" očím podobných individuí a tak se doposud nerušeně blíží ke svému vydání v polovině příštího roku.

Ženy jsou tedy cílovou skupinou a "muži je jistě budou následovat". S tím asi lze souhlasit. Ale také se nevyhneme otázce co s týnejdžry, úchyly, pedofily atd? Hra nebude prodávána v obchodech a bude skutečně "Adults Only". Než si zahrajete, projdete přísnou prověrkou vašeho skutečného věku - pomocí kreditky, osobních informací a kdo ví čeho. A právě proto se obávám že "kdesi tam v EU" dost možná nebude dostupná.

Článek na NextGeneration

Homesite hry
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BenyL BenyL | E-mail | 17. ledna 2017 v 8:44 | Reagovat

I found this page on 14th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it is not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Simply search for:  pandatsor's tools

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama