MMO přes mobil?

8. října 2005 v 13:58 | Dargnon |  MMO news + articles
novinka pro MMORPG.cz

NextGeneration přináší další zajímavý článek, tentokrát o spřístupnění MMO her přes mobilní telefony. Společnost "Froghop" se touto záležitostí zabývá a jejím cílem je alespoň částečně umožnit hráčům hrát MMO odkudkoli.

Opravdu asi nikdo nečeká že by mobily mohli nahradit PC (teď myslím mobily, né miniaturní počítače kterými budou nahrazeny samotné mobily ;), už proto že průměrný čas který lidé mohou hraní na mobilu denně věnovat je 11 minut.

Upravený herní klient kterého by jste si přes svůj mobil mohli stáhnout by ale poskytoval určité možnosti - například sledovat online aukce ve vaší hře, craftit nebo si jít zarybařit. Cílem je hráče samozřejmě ještě více vtáhnout do virtuálního světa a za speciální služby z něj vytáhnout více peněz... I když se Froghop naivně skrývá za prohlášení že "nám jen chce šetřit čas". Prý ať si raději zahrajeme tu svou MMO když už máme každý den těch 11 volných minut (při čekání na autobus třeba), vždyť v MMO se počítá každá strávená minuta, každý XP bod, každé zvýšení skillu.

Zní to sice docela lákavě, ale není to už trochu moc?

Celý článek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vita Vita | E-mail | Web | 13. října 2005 v 9:21 | Reagovat

Tak ani nevím o co jde. Podívám se na stránky, ale hry nehraju. Není čas. To si třídím agendu, když mám pár minut. A co dělám tady? Teď mám hodinku relaxace při čtení blogů.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama