NCsoft prodává přes D2D

4. října 2005 v 2:04 |  MMO news + articles
novinka pro MMORPG.cz

Gameinfowire.com informuje že NCsoft zahájil prodej svých dvou populárních MMO titulů - City of Heroes a Lineage II, přes systém Direct2Drive. D2D je online digitální obchod řízený IGN Entetertainmentem.

Jamie Berger, generální prezident a vice president IGN:
"Jsme potěšeni že si NCsoft vybral Direct2Drive jako jediného digitálního prodejce svých her. D2D je určeno pro hráče kteří oceňují hry nejvyšší kvality a naše nové partnerství s NCsoftem potvrzuje naši vedoucí pozici na digitálním distribučním trhu."

Od spuštění v říjnu 2004, Direct2Drive díky nabídce nejlepších her získává popularitu především mezi zákazníky IGN ve věku 18-34 let. D2D staví na osvědčené infrastruktuře FilePlanet, IGN Entertainment download systému a samostatného IGN HitPoints programu, který poskytuje digitální stahování her jako odměny pro předplatitele IGN a GameSPy.

Je nepochybné že možnost online zakoupení hry a následné digitální stažení je pro hráče online her velice příjemná. Komu se chce chodit do obchodu nebo dokonce hledat kde by požadovanou hru měli, když si ji může zakoupit, stáhnout a obržet unikátní cd key? Nezbývá než D2D držet palce, šetří nám čas.

Oznámení
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama