WoW - 4x novinky

8. října 2005 v 14:01 | Dargnon |  World of WarCraft
novinka pro MMORPG.cz

Battle.net redesigned - Ještě včera bylo na úvodní stránce Battlenetu vidět působivé obrázky a nápis 10 7 05. Kromě toho že se jedná o datum nikdo netušil co znamená. Zveřejnění World of Warcraft expansionu? Warcraft 4? StarCraft Online? Navázání spojení s mimozemskou civilizací a nabídka implantace herních konzol do mozku? Nic takového...

Stránka jen dostala nový design. Battle.net, domov tří světů - Diablo, StarCraft a WarCraft je nyní barevnější, modernější a efektivnější. Sám Blizzard oznamuje že stránka je stále zaměřena na všechny jeho stávající i budoucí hry které budou hratelné přes Battle.net službu. Na stránce nechybí informace o turnajích a ve WarCraft sekci naleznete žebříček nejlepších hráčů W3.

Battle.net spolu s Blizzard.com jsou nadále zdroje všech oficiálních informací o Blizzardích hrách.

WoW Radio - Jedná se o fanovské rádio zabývající se překvapivě hrou World of Warcraft. Autoři sami říkají že se z 90% jedná o mluvení a jen z 10% o hudbu - a to ještě o originální Blizzardí hudbu nebo fanovskou hudbu k tématu. Rádio i web jsou zcela legální a Blizzard na ně často odkazuje.

Jediným problémem je že rádio vysílá jen šestkrát týdně. Na stránce nahoře vpravo uvidíte buďto "ON AIR" - vysílání, a kliknutím na něj se můžete připojit, nebo jen odpočítávání do příští show.

Fandové WoWu by určitě měli zvážit si na některou tu show počkat protože nyní budou zaměřeny na BlizzCon. Více informací naleznete v předcházející novince.

Průzkum Sociální Sítě - Průzkumem komunit ve WoWu se zabývají na PlayOn. V tomto článku naleznete čtyři "grafy" zobrazující členy guild, jejich level a rychlost postupu, spolupráci a celkovou "sociální propojenost". Více informací prý přinesou brzy.

WoW Battlegrounds - Zajímavý článek na mmorpg.com se zabývá Battlegroundy v této hře. Autor se rozhodl je všechny vyzkoušet, zhodnotit a porovnat s "normálním PvP". Co vše je ve WoWu možné? A co se nejvíc vyplatí?

radio

battlenet

playon

mmorpg.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama