AoC preview trailer

24. listopadu 2005 v 1:17 | Dargnon |  MMO news + articles
novinka pro MMORPG.cz

Možná mírně nadprůměrný preview trailer vydal Funcom ke svému připravovanému Age of Conan. AVI verze má 20 MB (WMV 30MB) a můžete tak nahlédnout do grafiky a atmosféry této hry. Herní prostředí vypadá opravdu dobře a také města jsou krásná.

Age of Conan je dalším MMORPG od zkušeného Funcomu který se proslavil Anarchy Online, The Longest Journey a dalšími. Podle názvu můžete tušit že se jedná o Conanův svět (né o kalifornii!) krutých barbarů a předčasně ukončených životů.

AoC se vyznačuje krásnou fantasy grafikou, neustále zmiňovaným realistickým, brutálním a rychlým bojem, novou možností hrát úvodní příběhovou část offline a nesmírně lákavými hráči budovanými PvE a PvP městy o které se povedou mohutné, strategické boje.

Bezpochyby se jedná o jednu z nadějných MMO s kterou se ale pojí několik otázek - jak se autoři vypořádají s mixem single/multiplayer? Je vhodné do "socio-adventurního online RPG žánru" tahat brutálně realistický boj plný krve a umírání jak ho sami autoři popisují? Bude potom vůbec bezpečné takovou hru hrát 10 hodin v kuse? A bude se všeobecné pojištění vztahovat na léčbu možných psychických následků? A koho to vlastně zajímá?

Na starosti už je trochu pozdě, těšíme se na Konana ;)

AoC preview trailer http://www.ageofconan.com/conan/media/videos/index.html
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama