City of Villains - recenze, PvP...

24. listopadu 2005 v 1:23 | Dargnon |  MMO news + articles
novinka pro MMORPG.cz

<b>GameSpy udělil CoVu výborných 4,5 z 5ti bodů...</b> ...to je v přepočtu 90%. Redaktor si především pochvaluje PvP a s tím spojené budování základen které prý úžasně obohatilo CoH, vylepšený systém kostýmů, nové "povolání" MasterMind a vynikající umělecké zpracování.

<i>Dobré zprávy jsou že Hero versus Villain PvP je úžasné. Každá ze čtyř PvP zón je založena na jiném PvP stylu. Dvě z nich jsou založené na misích - v "Bloody Bay" týmy putují po městě a likvidují monstra i sebe navzájem při hledání trosek spadlého meteoritu. "Warburg" zase donutí hráče napadat nepřátelskou základnu ve snaze ukořistit kódy k nuklárním střelám. "Siren's Call" je Hero vs. Villain free-for-all obsahující i tajnou zónu. Také je zde množství různých misí které hráči mohou splnit a získat zajímavé odměny. Ale nejlepší na tom je prostě zlikvidovat vaše smrtelné nepřátele a já ani nedokážu vyjádřit jak úžasná zábava to je..."</i>

<b>CoV PvP video</b> - Na IGN naleznete zajímavé video (7 MB) zachycující PvP šarvátky v City of Villains, takže pokud vás duo CoH + CoV láká a zajímáte se o PvP, mrkněte na to...

<b>Obchodní zajímavost - NCSoft a Webzen</b> - Chosun.com hlásí že Princ Andrew, Vévoda Yorkský (druhý syn britské královny Elizabeth) na své cestě do Koreje kde hledal nové možnosti obchodu pro Británii navštívil také dva z největších vydavatelů MMORPG - NCsoft a Webzen.

Právě NCsoft má na svém kontě mimo jiné CoH které ale má na jeho tržbách jen malý podíl - roční tržby NCsoftu si můžete přečíst <a href="http://mmorpg.cz/index.php?sekce=clanky&clanek=1009" target="_blank">v naší novince zde</a>.

Review na GameSpy http://pc.gamespy.com/pc/city-of-villians/667247p1.html

PvP video na IGN http://media.pc.ign.com/media/679/679041/vids_1.html
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama