EverQuest II - Live Update #16

16. listopadu 2005 v 19:39 | Dargnon |  MMO news + articles
novinka pro MMORPG.cz

Další update pro EQ2 je natolik poutavý, že mu snad i odpustíme ono proklaté "#" v názvu kvůli kterému jsem právě musel čtyřikrát přepínat klávesnici.

<b>EverQuest II slaví první narozeniny a je spuštěn systém Veteránských Odměn</b> - Ty budou na placeném accountu zpřístupněny (příkaz /claim) po uplynutí zaplacených období - 1 den, 1 týden, 1 měsíc, 3 měsíce, 6, 12, 18 a 24 měsíců. Odměny jsou od zvýšeného příjmu eXPerience přes domovní dekorace až po možnost resetovat volby speciálních traitů vaší postavy. Zvláštní je že vždy obdržíte všechny odměny vztahující se k uplynulému období a nemusíte si tedy vybírat jen jednu z nich. Odměny jsou vždy dostupné pro tři postavy na vašem accountu.

<b>Nové grafické modely hráčských postav</b> - "SOGA modely" jsou alternativní sada modelů vyvinutá pro "EverQuest II East" - verze pro Čínu, Koreu a Taiwan. Kromě šikmoučkých očiček si na nich můžete všimnout dalších vylepšení. Jedná se o postavy pro každou rasu každého volitelného povolání. Nyní tedy budete mít v options možnost vybrat si klasické nebo nové SOGA modely pro <b>všechny</b> hráčské postavy ve vašem okolí. Hráči budou mít dodatečně možnost si vyladit SOGA model své postavy.

<b>Live Event - Nové Griffoní Věže</b> - Krotitelé griffonů potřebují pomoc s konstrukcí nových stanic/věží. V oblastech Thundering Steppes a Nektulos Forest naleznete několik stavenišť kde se jim můžete nabídnout - přijmou od vás potřebné materiály, nebo je můžete chránit před "vMOOvšudypřítomnými" nemrtvými.

<b>Ranged, Quiver, Charm, Clickable a Food/Drink equip sloty</b> - Výbava hráčských postav byla opět vylepšena, nyní si kouzlící povolání mohou do ranged slotu dát pro ně užitečné symboly, knihy, panenky a podobné všemocné fetiše.
Quiver je prostě toulec který nyní mohou vyrobit krejčí a střelec si do něj může dát množství munice - ušetřit tak místo ve svých zavazadlech.
Charm sloty jsou klasické sloty pro použitelné předměty jako jsou lahvičky, magické předměty atd. Nyní budou fungovat normálně a né nepochopitelně jako tomu bývalo dříve.
Sloty na jídlo a pití byly přidány a do nich můžete umístit potraviny které má vaše postava pravidelně konzumovat.

<b>Vylepšené Dungeony</b> - V tomto kole byly vylepšeny dungy Blackburrow, Runnyeye, a the Temple of Cazic-Thule. Narazíte zde na nové "namedy/pojmenované mocné nepřátele" jejichž dropovatelný loot má potenciál srovnatelný s náročností jejich přeložení do použitelné češtiny. Jsou přidány nové "eventy/události co se zde mohou stát" a celkově byl vylepšen drop v těchto zónách.

<b>Zlepšení Heritage Questů</b> - Heritage questy které tradičně obsahují několikanásobné 3-10 hodinové čekání na jednoho bosse byly konečně opraveny. Respawn time cílových namedů byl snížen a šance na spawn zvýšena, případně byli přidáni jasně rozpoznatelní placeholdeři. Tyto změny se týkají 17ti Heritage Questů.
<i>(SOE asi usoudilo že již přidalo dost contentu a tak může částečně upustit od barbarských praktik "time-sinku" kdy hráč platí za desítky hodin strávených čekáním - pozn. red.)</i>

Další početná vylepšení se týkají opět-přepracovaného interface, Questů, craftingu, bojových dovedností a samozřejmě bugfixů...

EQ2 Live Update č.16 http://eq2players.station.sony.com/news_archive.vm?id=631&section=Development&month=current

Live Event: The Griffon Towers http://eq2players.station.sony.com/en/news_archive.vm?id=632&section=Development&month=current

EQ2 slaví první narozeniny http://eq2players.station.sony.com/en/content.vm?page=everquest2birthday
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama