Ocenění WoG 2006

24. listopadu 2005 v 1:24 | Dargnon |  MMO news + articles
novinka pro MMORPG.cz

EverQuest nakonec úspěšně ukořistil ocenění Walk of Game 2006 - stříbrnou hvězdu před komplexem Sony Metreon v San Franciscu. Hráči kteří mohli v průběhu minulého měsíce hlasovat tak uznali jeho významný přínos do světa video her.

EverQuest vyšel v roce 1999 jako první fantasy 3D MMORPG. Měl vlastní dynamický, politický a ekonomický systém. Ode dne jeho vydání byl rozšířen o 11 datadisků a další se právě připravuje. Hru si zahrálo přes 3,5 milionu hráčů a vynesla na výsluní svého tvůrce - Sony Online Entertainment.

<center><img src=" http://www.walkofgame.com/inductees/images/ind_everquest.jpg "></center>

Hvězdy také obdrželi za celoživotní přínos do světa video her - <b>Sid Meier</b> mimo jiné za Sid Meier's Civilization, Railroad Tycoon a mnohé další tituly, a <b>John Carmack</b> mimo jiné za vývoj enginů na kterých stojí hry jako Wolfenstein 3D, Doom, Quake nebo RTCW.

Vítězné herní tituly/herní postavy jsou - <b>StarCraft</b>, RTS od Blizzardu které vyšlo v roce 1998 a stále je nenahraditelnou hrou, <b>Lara Croft</b> která se poprvé objevila v titulu Tomb Raider v roce 1996 a zaznamenala při svých dobrodružstvích obrovský úspěch - přes 30 milionů prodaných kopií a dva filmy, <b>Final Fantasy</b> úchvatné svou fantazií a grafickým zpracováním vyšlo pro platformu Nintendo v roce 1987 a započalo tak úspěšnou sérii která dosáhla více než <b>63 milionů prodaných kopií</b>.

Cena Walk of Game 2006 http://www.walkofgame.com/inductees/inductees.html

Galerie WoG 2005 http://walkofgame.com/media_center/media_center.html
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama