Rose Online - beta preview

1. listopadu 2005 v 20:26 | Dargnon |  MMO news + articles
novinka pro MMORPG.cz

Na Boomtownu se můžete dočíst zajímavé věci o ROSE Online, hře která dle recenzentových slov zaplňuje jednu z mála zbývajících mezer na MMO trhu. O mezerách na trhu a dnešním potenciálu MMO by se ale jistě dalo diskutovat...

Podle screenshotů by hráč řekl že se jedná o World of Warcraft, ale u grafiky podobnost nekončí. Hra je ze začátku prý ještě přístupnější než samotný WoW a stejným způsobem i velice nezkušeného hráče v průběhu desítek levelů seznamuje s hrou, jejímy prvky a funkcemi, a připravuje ho tak na "plné hraní" v pozdějších fázích. Hráčské postavy si volí povolání a sub-class již od 10tého levelu, na 70tém se potom seznamují s autodopravou a zatím nejvyšší potvrzený level je 700. Je ale tajuplnou otázkou jak ta hra v takové fázi vypadá a na odpověď si budeme muset počkat asi až po jejím vydání, tedy - 15.11.2005. RO je nyní ve fázi Open Bety.

Alenka v říši divů - RO je přesně taková jaká by byla MMORPG založená na "Alence v Říši Divů". Další a další členové mé rodiny se zapojují do online hraní a čas u počítače který na mě tak připadá nikdy nebyl kratší. Rose online prostě přitáhlo tolik lidí.

Obsah Obsah Obsah - Není pochyb že obsah hry je obrovský, je zde sedum světů a průzkum každého zabere hodně času. Jsou tu také drobnosti které mě zaujaly, například NPC která občas vykřiknout že nabízí nějaký quest. Vy a váš tým ho potom v časovém limitu musíte splnit aby jste získali skvělou odměnu. Ve městech jsou také k dispozici jiné questy v noci a ve dne.

Preview na Boomtown http://pc.boomtown.net/en_uk/articles/art.view.php?id=9589
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama