World of Warcraft zajímavosti...

24. listopadu 2005 v 1:21 | Dargnon |  World of WarCraft
novinka pro MMORPG.cz

<b>Sebevrah & Žaloba</b> - Třináctiletý čínský chlapec spáchal sebevraždu skokem z 24. patrové budovy po extrémně dlouhém hraní MMORPG World of Warcraft. Jeho rodiče za pomoci právníka a "odborníka na závislost na internetových hrách" žalují autora hry - Blizzard. Právní tým také plánuje hromadnou žalobu proti "celému hernímu průmyslu i ve jménu ostatních rodičů".

Otázkou tedy je jak odpovědní by měli být herní vývojáři za své zákazníky? Tragické případy jako je tento připomínají podobně nepříjemnou, klasickou debatu o násilí ve video hrách.

<b>Zajímavá nabídka...</b> - Jeden hráč severoamerické verze WoWu nedávno na herním fóru nabídl zajímavý obchod - jakékoli množství herních (nebo případně i reálných) peněz za účinnou radu jak získat přítelkyni. Jeho dlouhý a detailní post už byl samozřejmě smazán ale vy ho můžete nalézt na FARK <a href=" http://img493.imageshack.us/img493/9261/sosad2jk.png " target="_blank">v podobě screenshotu</a>. A stojí to zato. Krátký, přeložený úryvek:

<i>Zaplatím JAKOUKOLIV cenu ve zlatě komukoliv kdo mi poradí jak se dostanu do milostného vztahu. Množství zlata které chci zaplatit je neomezené. Prostě zde napište vaši radu a řekněte si cenu. Pokud díky vaší radě získám milující protějšek, zaplatím vám za pomoc. Myslím to 100% vážně.</i>

Čínský Sebevrah http://www.joystiq.com/entry/1234000997068547/

Americký Tragéd http://www.okcupid.com/profile?tuid=114552623809861769
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama