Vánoce in-game

1. ledna 2006 v 17:41 | Dargnon |  MMO news + articles
novinka pro MMORPG.cz

<b>Vánoce in-game...</b>

I ve virtuálních sférách existence se slaví. Kvalita vánočních akcí často vypovídá o kvalitě a živosti onlinovky. Zde jen pár příkladů...

...<b>WoW</b> a jeho města se opět oblékla do vánočních ozdob a dobrodruhy přišli navštívit štědří gnómové a dokonce sám "Greatfather Winter" (čtěte Santa Claus nebo Děda Mráz). Hráči mohli splnit několik průměrných questů a dočkali se nepříliš hodnotných (ale někdy zajímavých) dárků. WoW web přináší vánoční wallpaper, FanArt a filmovou soutěž.

...<b>EQ2</b> je na tom podobně, jen s tím rozdílem že slaví "FrostFell". V obou městech si můžete vyzvednout celkem 15 vánočních dárků včetně hracích skříněk. Od elfů si pak můžete koupit vánoční dekorace pro váš dům... Nechybí ani speciální questy. EQ2 Team vydal vánoční video a několik zajímavých obrázků.

...<b>SWG</b> slaví "Wookie Life Day" který fandové určitě znají z knih. Každý obdržel dárek a také dárek pro jednoho přítele. Nejvíc ale asi potěší dvojnásovné eXPerience od 22.12 do 3.1. Vánoční Friday Feature je příběh "Záhada na Vesmírné Stanici Gamma".

SWG - Mystery on Gamma Station http://starwarsgalaxies.station.sony.com/en_US/players/content.vm?page=Mystery%20on%20Gamma%20Station&resource=features

SWG vánoční screenshoty http://pg.photos.yahoo.com/ph/sealithia/album?.dir=/7845&.src=ph

WoW website http://www.worldofwarcraft.com/

EQ2 vánoce http://eq2players.station.sony.com/news_archive.vm?id=678&section=Development&month=current

EQ2 FrostFell http://eq2players.station.sony.com/en/news_ff.vm?FeatureName=frostfell_lore&section=development
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama