SWG - Publish 27, interview

22. února 2006 v 22:58 | Dargnon |  StarWars <-> Galaxies
novinka pro MMORPG.cz

<b>Publish 27</b> - SWG po dramatickém NGE (aneb CU2) prožilo tři dramatické měsíce. Konečně je tu ale velmi dlouho očekávaný Publish 27, který by měl hře alespoň trochu pomoci. Rozhodně je obsáhlý:

- Těžké Zbraně se vrací do hry - Plamenomety, Acid Rifle, Raketomety a další ničivé zbraně přidávají do FPS bojového systému nový rozměr. Stačí zaměřit cílovou oblast, zmáčknout spoušť a všichni nepřátelé v této oblasti budou zasaženi. S výjimkou dvou jsou tyto zbraně určeny pro povolání Commandos.

- Jedi Vylepšení - Množství nových speciálních abilit zahrnuje otočky s mečem, vylepšené buffy, oblíbený Mind Trick, pozměněný force run, force throw, lightning a force choke.

- Stealth vylepšení - Podstatně vylepšen byl Vanish pro povolání Spy. Jeho úspěšnost a trvání nyní závisí na akčních bodech a aktuální výbavě postavy, včetně speciálních vylepšení. Smuggler zase může schovat své spojence a poskytnout jim tak čas, a Jedi se může zahalit do Síly. Bounty Hunter, Jedi a Smuggler můžou detekovat skrytého nepřítele díky abilitám nebo světlicím. U armádních důstojníků lze také nakoupit speciální vybavení jako sledovací sensory či ultravizi.

- Pasti! - Nový systém pastí zahrnuje výbušné i zpomalující miny, flash-bangy a poison pasti.

Patch obsahuje obrovské množství oprav a vylepšení. Do hry se vrací vzácný loot jako Bounty Hunter Armor části a skládací sety. Drobným vylepšením a opravám se nevyhnul interface, vesmírná část hry, všechna povolání ani vozidla.
Vývojáři se s tímto patchem trochu polepšili, otázkou ale je zda to u více než dva roky staré hry není trochu pozdě.

<b>Interview se zástupcem LucasArts</b> - Server mmorpg.com přináší rozhovor s Community & Press Relations Managerem od LucasArts odpovědným za SWG, Casey Keefem.
Ten mimo jiné tvrdí že hra je nyní více přístupná novým hráčům, odmítá reagovat na drby ohledně extrémně snížené hráčské populace SWG a říká "no comment" na otázku jak je možné, že NGE je tak zabugované, jak je.
Vývojářský tým se nyní soustředí na opravy, vylepšení všech profesí (návrat specializace v rámci povolání!) a přidávání nového herního obsahu. Právě opětovné přidání řady brutálně smazaných věcí (PvP základny, skill systém, vzácný loot, těžké zbraně...) by podle něj mělo nalákat mnohé hráče, aby se ke hře vrátili.
V průběhu několika měsíců se prý můžeme těšit na informace ohledně dalšího datadisku, více "Star Wars" zajímavých misí a instancí, a v průběhu roku i na velmi, velmi dlouho slibované oživení Galaktické Občanské Války.

nové Jedi disciplíny - http://starwarsgalaxies.station.sony.com/en_US/players/content.vm?id=66843&resource=features
publish 27 - http://starwarsgalaxies.station.sony.com/en_US/players/content.vm?page=Current%20Publish
mmorpg.com interview - http://mmorpg.com/gamelist.cfm?setview=features&loadFeature=461
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama