Projekt Daedalus - Průzkumy z oblasti MMORPG

25. března 2006 v 15:23 | Dargnon |  MMO news + articles
novinka pro MMORPG.cz

Projekt Daedalus stále pokračuje a i v tomto měsíci přinesl řadu dalších výsledků. Mezi nové průzkumy také patří <a href=" http://www.nickyee.com/daedalus/archives/001516.php " target="_blank"> Život Guild Leadera </a> a <a href=" http://www.nickyee.com/daedalus/archives/001517.php " target="_blank"> Původ Guild Leaderů</a>. Zatímco druhý článek odhaluje zajímavé informace ohledně průměrného věku nastupujících a zakládajících guild leaderů, první článek se na základě odpovědí 280ti respondentů velice obsáhle věnuje aspektům vedení guildy. Povšimněte si, že citovanými GMastery jsou hráči ve věku 25-50 let. Jaké osobní problémy přináší vedení Guildy? Jaký vliv má na výkon této funkce velikost guildy? Jaká jsou obvyklá pravidla? Jaké jsou nejčastější in-game guildovní problémy a jak se řeší?

Další průzkum - <a href=" http://www.nickyee.com/daedalus/archives/001518.php " target="_blank">Zvyklosti Hráčů</a>, se zabývá tématy, jako kolik mají hráči různého věku a pohlaví doma počítačů na aktivní hraní MMORPG. Přes 45% dotázaných odpovědělo, že má doma více než jedno PC na kterém se hrává MMORPG. Nejvyšších hodnot u této otázky dosahují ženy - hráčky nad 23 let - 72% z nich má doma více než jednu MMORPG mašinu. K dispozici jsou také grafy a komentáře k otázce zda při hraní obvykle jste v místnosti sami, na což navazuje téma <a href=" http://www.nickyee.com/daedalus/archives/001338.php " target="_blank">Společné Hraní</a>. Jak se společné hraní (v jedné místnosti u 2+ PC) odráží na mezilidských vztazích? Proč se mu tolik věnují partnerské a manželské páry?

A mnoho dalších informací založených na průzkumech mezi aktivními MMORPG hráči naleznete na stránkách <a href="http://www.nickyee.com/daedalus/" target´"_blank">The Daedalus Project</a>, které nám přináší <a href=" http://www.nickyee.com/ " target="_blank">Nicholas Yee</a>.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Meriadoc Meriadoc | E-mail | 19. července 2007 v 18:50 | Reagovat

Darkfall Online - Tripartita - CZ/SK gilda neboli klan

Tripartita by měla být čistě národní gilda, myšleno CZ+SK. Fanoušci DF (Darkfall Online), kteří by měli zájem se účastnit na tomto projektu, zaregistrujte se na gildovních stránkách, případně mě kontaktujte na icq (uvedeno v kontaktech na webu) a nenechte se zmást, komunita 3P jsou zatím především hráči WoW. :-)

Meriadoc, leader of Tripartita

http://www.tripartita-wow.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama