Květen 2006


MMO Worlds # 6

12. května 2006 v 23:39 | Dargnon |  PG24 - GAME TV
V dalším díle MMO Worlds se s Werewolfem (hráčem WoW) podíváme na druhou čtveřici povolání z World of Warcraft - Hunter, Warrior, Shaman a Paladin. Základní informace, pokročilejší rady a popisy, videa a živé ukázky ze hry snad zaujmou i zkušenější obyvatele Azerothu, nebo i jiných virtuálních světů. Může také přijít řeč na jiné MMO, zvláště pokud projevíte zájem... Během pořadu nám totiž samozřejmě můžete psát na ICQ, ať už se jedná o dotazy nebo připomínky. Takže pokud budeme probírat právě váš class, nebojte se nás doplnit! Těší se na vás Dargnon, v úterý 16.5, 19:00, živě na PG24.cz.

Blog update

8. května 2006 v 18:54 | Dargnon |  DARVIZ MAIN
Po dlouhé době sem si opět pohrál s grafikou (nyní verze O31), takže je zde například místo na pravé menu a přibyly zde dva StarGate prvky :)

Do budoucna:

Možná sem hodim seminárky a pár esejí, budu jakž takž pokračovat s MMO a MMO Worlds, no, a uvidíme. Někdy zase poopravím grafiku (vznikly dvě drobné chybičky) a vylepším jí. Možná přidám pár RL věcí.

Zajímavost:

Objevil sem zde zajímavej zahraniční spam v komentářích, mažu ho a schovávám si ho, až ho budu mít dost, hodim ho sem jako článek. Heh.

MMO Worlds # 5

2. května 2006 v 12:25 | Dargnon |  PG24 - GAME TV
V dalším dvouhodinovém díle MMO Worlds (dnes v 17:00 na PG24.cz) se zaměříme na značně oblíbené téma, kterým je World of Warcraft. Zkušený hráč (NICKNAME) vás informuje o jednotlivých povoláních a jejich zvláštnostech, zodpoví otázky a předvede i live ukázku ze hry. Samozřejmostí jsou další informace a diskuse ohledně vývoje WoW, a nebude chybět ani několik zajímavostí z jiných MMO (přípravované Fallen Earth, Age of Conan...).