extra GoodGame

16. července 2006 v 23:49 | Dargnon |  PG24 - GAME TV
novinka pro ProGamers

PG

PG24 - Hráči vs. vedení ProGamers, živě !

I tak by se dal nazvat pořad, který nás čeká v úterý v 17:00 na <a href=" http://www.pg24.cz" target="_blank">PG24</a>. Jedná se o <b>speciální díl GoodGame, věnovaný živému "chatu" dvou manažerů PG s hráči a diváky!</b> Z týmu ProGamers k nám do studia přijdou Michal 'Hobbys' Koníček a Jan 'Seky' Sekera, aby v přímém přenosu divákům zodpověděli všechny dotazy, které nám můžete psát přímo během vysílání na jednotné ICQ našich pořadů. Dotazy jim přečte moderátor pořadu GoodGame, Jiří Forman. Ten vybere ty nejzajímavější, odvážné ale slušné dotazy a dohlédne na to, aby byly skutečně solidně zodpovězeny. A kdo že jsou ti dva, co si na to troufnou?
<pg_anotation>

<b>Hobbys</b>

<img src="/images/General/2006-7-12/image_12944.jpg" align="left" hspace ="10"> Michal Koníček je u ProGamers "technický manažer". Jeho posláním je vedení a koordinace všech projektů ProGamers - weby ProGamers, portál GameZone, online herní televize PG24 a síť heren PG Cyber Café. Také má na starosti řízení všech velkých ProGamers LAN akcí jako jsou InvexCup a PG Challenge.

Chcete se na něco zeptat? Nejste spokojeni s herním portálem GameZone? Co se letos stalo s PG Challenge, bude anebo ne? Proč mají některé hry tak málo, nebo tak hodně slotů v InvexCupu? Kdy už konečně bude předělán web ProGamers?


<b>Seky</b>

<img src="/images/General/2006-7-12/image_12945.jpg" align="left" hspace ="10"> Druhým hostem je Jan Sekera, který je manažerem heren PG Cyber Café a organizátorem veškerých ProGamers mezihernových a školních turnajů.

Nejste spokojeni s hernami či turnaji? Zeptejte se! Proč jsou mezihernové turnaje pořád ve stejných hrách? Budou školní turnaje i v pořádných střílečkách?! A kdy už konečně otevřete hernu PGCC v Ostravě/Plzni a dalších městech, která si to přece také zaslouží!


Zeptejte se Vy, v úterý v 17:00, v pořadu GoodGame na online herní televizi <a href=" http://www.pg24.cz" target="_blank">PG24.cz</a>.

<center> <img src="/images/General/2006-7-12/image_12946.jpg"></center>
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama