MMO Worlds #9

10. srpna 2006 v 6:09 | Darg |  PG24 - GAME TV
(omlouvám se za chybky v textu, už je opravdu pozdě a klávesnice vůbec neposlouchá)
Devátá show byla dost dobrá, hosté se podařili a EVE jsme předvedli v plné kráse. Dva oficiální trailery, dvě herní videa, živé herní ukázky, předvedení magazínu EON, seznámení s hrou od základů, od jejího vzniku, bety až po dnešní stav, dnešní statistiky, tvorba postavy, grafika a její updaty, přicházející datadisk a další... plus zodpovězené dotazy, vysvětlený trial... Hosté Myty a Vandemark také odvedli dobrou, ba dokonce výbornou práci.

(A také jsme zmínili ubohý pořad České Televize - GamePage, který si troufl o této hře před několika měsíci asi pět minut mluvit. Moderátoři převlečení za karlkuku a myslivce tam jako vždy řekli několik naučených vět, aniž by sami věděli co to je počítač.)

Necelé dva dny před pořadem jsem při nočním rozhovoru s vandemarkem přišel na to, že by jsme vlastně od CCP mohli dostat sponzoring, a tak jsem jim napsal mejl. Islandští frajeři opravdu souhlasili, a tak jsme během pořadu vyhlásili dvě soutěžní otázky a v závěru vylosovali tří výherce, kteří celkem obdrželi čtyři trička a dva plakáty. Ty nám věnovalo přímo CCP ze svého EVE Store, a také je sami odešlou z Anglie, na adresu výherců. Trička i plakáty jsou samozřejmě na motivy EVE.

Repríza bude vysílána jako vždy v pátek, sobotu i neděli.

No a tady je novinka z pondělka:

19:00 - Dargnonův <b>MMO Worlds #9</b> bude tentokrát vyplněn vesmírným mmorpg EVE Online. Pořádně se seznámíme s touto mimořádnou, islandskou sci-fi onlinovkou, která na světě nemá obdoby. Jak vypadá hra s offline skill tréninkem, hardcore PvP, největší herní mapou a s 25.000 online hráči na jediném serveru? Podíváme se na pořádná válečná videa, bezplatné datadisky, nový grafický engine pro DX 9 a DX 10, ale většinu času strávíme přímo ve hře. Hostem bude Myty, který je stejně jako Dargnon z RMN, aliance IAC. A na ICQ s námi budou členové českých i mezinárodních korporací a aliancí. I v tomto pořadu se dočkáte soutěže o lístky...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama