EverQuest II galerie 2.

30. listopadu 2006 v 6:35 | Darg |  MMO news + articles
EverQuest 2, hlavní kůň vývojářské stáje Sony Online Entertainment, se dočkal již třetího expansionu (~datadisku). Ten se jmenuje Echoes of Faydwer a je nadmíru zdařilý, tedy podle mě a dosavadních recenzí na mnohých herních portálech. Mě samozřejmě nezbylo, než si tuto hru opět zahrát. Zde je tedy několik čerstvých screenshotů, které jsou převážně ještě z časů, než jsem se vydal na nový kontinent...

1. "Kdo uhne první". Cesta lodí na nový kontinent Faydwer. Veteráni originálního EverQuestu si jej jistě pamatují (prý tam byl :). Jak vidíte, cestování lodí slaví návrat do EQ.
2. "Where to?" Hrdina (já), na své cestě do "vzdálených" Commonlands. To sice není nová zóna, přesto ale stačí minimum fotografického talentu, aby na screenshotu vypadala dobře.
3. "Naděje umírá poslední" - Nevzdává se, je odhodlaný, nebo jen moudrý a ví že utéct už nelze?
4. "Z očí do očí bez očí" - Komický kostlivec uvězněný v této kobce. Marně se chudák díval nahoru, na své potenciální zachránce. Asi věděl, že už je pro něj trošku pozdě.
5. "I hrdina chce vzpomínat" - Barbar válečník se fotí u prokletých zřícenin.
6. "Remíza váhavých lordů" - My už se asi nedozvíme, kdo v zborcených halách Stormholdu hrával tento snobský šach. Pochmurná hudba napovídá, že konec partie lordů někdo nemile přerušil.
7. "Nejmenší a nejsilnější" -
Trénink, zkušenost a získané dovednosti
v hrách jako je tato ještě více než ve "skutečnosti"
popírají význam pouhé tělesné velikosti.
A na druhou stranu, kdo by čekal že barbar bude básnit?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama