neděle na PG24

12. listopadu 2006 v 2:54 | Darg |  PG24 - GAME TV
program repríz které dnes běží na PG24. Asi nejzajímavější je:

20:00 - Líbím se ti #0 - Moderátoři Sharp a Laďka Horká se nezalekli neprozkoumaných vod, a tak jste v nultém díle mohli shlédnout, co asi tak můžete očekávat od spolupráce PG24 a známého serveru Libimseti.cz. Pro toho kdo se nedíval, může být důvodem podívat se na reprízu už sama moderující Junior MISS ČR, Sharpovi bohaté sexuální zkušenosti o které se s ní podělil, popis orálního sexu a registrace na Libimseti.cz, anebo třeba video z party v pražském klubu Face2Face.

2:00, 9:00 - <b>Dotíci v akci #9</b> - Dacker nás seznámil se třemi svými virtuálními kamarády: Bone Clinkz (Bone Fletcher), Rexxar (Beastmaster), Rhasta (Shadow Shaman). Jeho bedlivé pozornosti a naší namakané kameře neunikla ani nová mapa DotA 6.38.

3:00 - <b>Starcraft's Memories #23</b> - Jump sjednal další špičkový duel: Francouz MYM.)SarenS versus MgZ)Napoleon z Finska, který se měl konat rovnou na pěti mapách.

5:00, 10:00 - <b>FO&PA #3</b> - DJ Majkl, Jiří Forman a host DJ Spider vás provázeli třetím dílem pořadu o taneční hudbě. Také jste zde mohli vidět další z komponent pro míchání muziky a video z GUESS watches party.

6:00, 11:00 - <b>WoW hoďka #1</b> - Humani, tedy Lidé, jsou první rasou které se DoG ve svém pořadu věnoval. Co úžasného (kromě moderování) mohou ve WoWu dělat, a jaké jsou jejich schopnosti?

7:00 - <b>Dive In #3</b> - I ve třetím díle "DI" pokračoval průzkum využití a možností ClanZone starter kitu. Technickou zajímavostí se tentokrát stal robot ovládaný počítačem (ovládaným moderátorem, ovládaným na dálku Hobb... ne ;).

8:00 - <b>Call of War #16</b> - Kdo se díval, ten mohl vidět komentovaný záznam CoD2 zápasu z francouzské LAN party. A kdo ne, ten se může podívat na reprízu...

12:00 - <b>Dive In #4</b> - Dalibor Kačmář a Štěpán Bechynský nás ve svém pořadu nyní seznamují s ClanZone starter kitem - nástrojem pro hráče, kteří si chtějí vytvořit klanové stránky. V části gadgets byly tentokrát předvedeny různé myši a také Habu, nová myš pro hráče vytvořená ve spolupráci Microsoftu a Razoru.

13:00 - <b>Call of War #17</b> - CoD2 pořad navštívil NR.impulse, člen NecroRaisers. Jaká je momentální situace jejich klanu a co plánují do budoucna?

14:00 - <b>Dotíci v akci #10</b> - D347H měl na programu předváděčku dalších tří hrdinů: Jah'rakal - troll warlord, Kel'Thuzad - lich a Rooftrellen - treant protector.

15:00 - <b>I believe in Counter Strike #16</b> - Host nedorazil, to ale nezabránilo Hrochovi v tom, aby diváky informoval o Kostomlatské lance. Po ruce měl i video z akce, a nakonec probral i další taktiky pro mapu de_dust2.

16:00 - <b>ProGamers odpovídá #9</b> - Hlavním tématem tohoto dílu se stala probíhající anketa na webu ČMSP. V té hráči mohou vybírat sedum her, které budou na příštím Mistrovství ČR v počítačových hrách.

17:00 - <b>Starcraft's Memories #24</b> - Pořad navštívil hráč a admin SCL ligy Krooder - tématem tedy byla SCL liga. Shlédnout jste také mohli dva záznamy z Pro-ligy.

19:00 - <b>Soccer in the net #1</b> - První díl tohoto staronového pořadu uvedl Scolerr. Tématem byly Canon a Euroliga, anketa o MČR 07 a proč zvolit Fifu 07 na úkor PES 5/6.

20:00 - <b>Líbím se ti #0</b> - Moderátoři Sharp a Laďka Horká se nezalekli neprozkoumaných vod, a tak jste v nultém díle mohli shlédnout, co asi tak můžete očekávat od spolupráce PG24 a známého serveru Libimseti.cz. Pro toho kdo se nedíval, může být důvodem podívat se na reprízu už sama moderující Junior MISS ČR, Sharpovi bohaté sexuální zkušenosti o které se s ní podělil, popis orálního sexu a registrace na Libimseti.cz, anebo třeba video z party v pražském klubu Face2Face.

21:00 - <b>WoW hoďka #2</b> - Po Humanech a jejich bezstarostném životě neodvratně přicházejí Nemrtví - Undeadi. Jaké jsou schopnosti rasy "Undead" ve hře World of Warcraft, jaké mají na výběr vlasy a proč za ně hrát?

22:00 - <b>Deathův koutek demence #13</b> - Host TUPE1 spolu s D347Hem zapolemizovali na téma večerní škola a škola vůbec. Minirecenze: film Clockwork orange a kniha Stopařův průvodce po galaxii.

23:00 - <b>Deathův koutek demence #12</b> - Tak už jsme zjistili, co nečekaného se stane tentokrát - stalo se to, že očekávaný host Trips nedorazil. Jak D347H nesl tuto zradu v přímém přenosu? Plakal? Tripsovo místo ale naštěstí zaujal náš věrný, univerzální host kac0r. A minirecenze? Film Mandragora, kniha Lovci temného moře a hospoda Decentní dýně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama