aktualizace - WoW Christmas 24/5

19. prosince 2006 v 7:09 | Dargnon |  World of WarCraft
novinka pro PG24.tv

WoW Christmas 24/5 - Herní reality show o vánocích hráče World of Warcraft

Ve dnech 26.12. až 30.12. budete mít unikátní příležitost sledovat zajímavou alternativu trávení vánočních svátků. Tedy, unikátní, jak pro koho, že... Česká online herní televize PG24 (www.pg24.tv) totiž chystá herní reality show, jejímž tématem bude hráč Lotr a jeho oblíbená hra. "Lotr" bude pět dní zavřený v podzemním studiu, kde se pod čtyřiadvacetihodinovým dohledem kamery bude moci konečně naplno oddávat tomu, čemu se tak rád věnuje - maximální pařbě fenomenálního mmorpg World of Warcraft. Právě "Lotr" má to "štěstí", že je jediným z +- sedmi milionů pozemšťanů hrajících tuto masivní online hru, který se o vánocích nebude muset zabývat vůbec ničím jiným, než právě svým koníčkem a to před zraky internetových diváků, především hráčů.

Zde si můžete stáhnout naši upoutávku na WoW Christmas reality show.

Ale nejen on se bude bavit... Naši diváci totiž budou mít šanci sledovat a dokonce i ovlivňovat, co s ním tato pětidenní virtuální jízda provede. On bude mít ve studiu fajnový počítač, instalovaný WoW, pěknou zásobičku dalších her a herní konzoli Nintendo Wii. My ale budeme mít na našem webu PG24.tv ankety, které rozhodnou co dnes dostane k jídlu, kdo (a jestli) ho v jeho doupěti navštíví a bude-li jeho hraní opravdu tak bezstarostné...

Navštivte naše diskusní fórum, vyjádřete svůj názor a navrhněte nám, jak tuto show ještě vylepšit.

Všechny hráče a příznivce nejen online a nejen rpg her tedy zveme, aby ve dnech 26.12. až 30.12. navštívili stránky herní televize PG24 a podívali se, zda se "Lotr" ještě drží a zda se tedy dočká své finanční odměny. Těm co sdílí jeho herní zápal nic nebrání v tom, aby si vánoční dny zpříjemnili právě naším čtyřiadvacetihodinovým vysíláním z Lotrova doupěte, zapojili se do akce a užili si z této herní reality show maximum. A asi není nutné zmiňovat, že taková podívaná může také přitáhnout nejednoho psychologa, psychiatra či jiného real-life zpátečníka... Takže pozor na ně a držte Lotrovi palce, aby dokázal internetu, že už v roce 2006 je třetí tisíciletí v plném proudu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama